Адвокат, Білорусь

Віталій ТВАРДОВСЬКИЙ

Адвокат, Білорусь

Минск

Віталій ТВАРДОВСЬКИЙ

+375 44 515 21 23

Віталій ТВАРДОВСЬКИЙ

+375 17 259 46 49

Віталій ТВАРДОВСЬКИЙ

vitaly.tvardovskiy@sbh-partners.com

Віталій ТВАРДОВСЬКИЙ

Завантажити vCard
Спеціалізація:

Нерухомість та будівництво
Інвестиції та приватизація
Корпоративне право, M&A
Трудові відносини
Договірне право
IT


Мови:
білоруська, російська, англійська

Спеціальний дозвіл (ліцензія) на право здійснення адвокатської діяльності № 02240/3036, видано на підставі рішення Міністерства юстиції Республіки Білорусь від 12 квітня 2019 р № 59, зареєстровано в реєстрі спеціальних дозволів (ліцензій) за №3036

Адвокат, Білорусь

Віталій спеціалізується у наданні юридичної допомоги IT-бізнесу. Має досвід проведення транскордонних корпоративних реструктуризацій, M&A угод з білоруського та з іноземного права, правового аудиту (LDD) груп компаній в рамках укладених угод, супроводження залучення інвестицій. Віталій також спеціалізується на питаннях, пов'язаних з блокчейном і криптовалютами, має досвід підготовки комплексних юридичних висновків з питань проведення ICO і консультацій з питань використання криптоактивів.

Практикує з 2014 року.

Адвокат, Білорусь
  • Юридичний супровід створення однієї з перших криптобірж у Білорусі з обсягом інвестицій понад 1,4 млн. Доларів США.
  • Представлення інтересів венчурного фонду та супровід інвестування за законодавством Республіки Білорусь з сумою інвестицій понад 3 млн доларів США.
  • Консультування стартапів з питань проведення ICO в різних юрисдикціях.
  • Розробка корпоративної структури і супровід реєстрації групи компаній, що займається розробкою відеоігор на блокчейні.
  • Правовий аудит (LDD) групи компаній, що займає провідні позиції на ринку побутової хімії, в рамках залучення іноземних інвестицій.
  • Юридичний супровід виходу на білоруський ринок однієї з найбільших компаній КНР, що здійснює будівництво об'єктів вугільної, нафтової, хімічної та енергетичної промисловості, для реалізації проекту вартістю понад 1,6 млрд доларів США.
  • Юридичний супровід виходу на білоруський ринок однієї з провідних компаній Росії, що здійснює проектування і будівництво шахтових споруд, для реалізації проекту вартістю понад 200 млн доларів США.
  • Участь у консультуванні компанії з питань, що стосуються вирішення спору з замовником щодо будівництва багатофункціональних комплексів на території Білорусі загальною вартістю понад 70 млн доларів США.
  • Юридичний супровід реструктуризації інтернаціональної групи компаній із залученням інвестицій з Росії та Кіпру в розмірі понад 5 млн доларів США.
  • Підготовка інвестиційного договору та консультування в рамках реалізації інвестиційного проекту в області виробництва на території Білорусі повітряних суден.
Адвокат, Білорусь

Кращий студент-консультант Юридичної клініки 2014 р.

Адвокат, Білорусь

Консультування громадян в Юридичній клініці БГУ у цивільних і кримінальних справах.

Адвокат, Білорусь

Юридичний факультет Білоруського державного університету.

Адвокат, Білорусь

Магістратура юридичного факультету Білоруського державного університету (магістр Права).

Адвокат, Білорусь