SBH Law Offices представлена в Україні та Білорусі і діє на ринку юридичних послуг з 1991 року. За цей час ми стали однією з найкращих юридичних фірм та завоювали довіру компаній-лідерів у багатьох сферах бізнесу.

Основна наша практика та завдання – захист Вашого бізнесу. Для цього ми об’єднали спеціалістів у податковому плануванні, корпоративному праві, судах, інтелектуальній власності, захисту в кримінальних провадженнях та представників інших сфер права.

 

ДОРУЧІТЬ ВИРІШЕННЯ ВАШИХ ПИТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Ми пропонуємо обґрунтовані рішення, враховуючи специфіку кожного клієнта та проекту, податкові та фінансові ризики. Наша практика із захисту бізнесу передбачає:

- Оперативне врегулювання конфлікту.
- Направленість на ефективне рішення проблеми клієнта за принципом win-win, а не на судовий процес.
- Використання цивільно-правових та кримінальних механізмів захисту.
- Альтернативні способи врегулювання конфлікту.

 
 
Thinking out of the boxМи робимо неможливе

Thinking out of the box
Ми робимо неможливе

Уява, доповнена стратегічним мисленням і приправлена розумінням «духу права», здатна змінити світ.

No wasteПрофесіоналізм, а не бравада

No waste
Професіоналізм, а не бравада

Клієнтів не цікавлять наші нагороди та премії. Це зайва інформація, що засмічує ефір. Вони хочуть бачити результат: професійне усунення перешкод їх бізнесу. Коли нам вдається передбачити ці перешкоди – результат можна вважати перевиконаним.

Client careМи поважаємо клієнтів за їх досягення

Client care
Ми поважаємо клієнтів за їх досягення

Ми не зобов’язані працювати 24/7. Взагалі ніхто нікому нічим не зобов’язаний. Ми просто хочемо це робити, щоб допомогти клієнту. Час впливає на рахунок, а не на бажання. Ми хочемо бути на зв’язку 24/7.

 

SBH Law Offices незмінно визнається одним із лідерів ринку юридичних послуг у Республіці Білорусь міжнародними рейтинговими агентствами.

Юридична фірма і адвокатське бюро SBH Law Offices

The Legal 500: Надійні, авторитетні та енергійні спеціалісти адвокатського бюро вміло працюють з повним спектром питань з вирішення спорів, корпоративного права та оподатковування.

IFLR 1000: SBH Law Offices не тільки завоювала професійну репутацію у врегулюванні справ, пов’язаних з фінансовою діяльністю, включаючи корпоративне кредитування та проектне фінансування, але також відома своєю компетентністю в області гірської промисловості.

Who's Who Legal: Юристи SBH Law Offices рекомендовані, як одні з найкращих у сфері супроводження угод злиття та поглинання, арбітражу та енергетики.

Chambers & Partners: Команда професіоналів, рекомендована для вирішення складних завдань корпоративної реструктуризації, відома своїм досвідом у сфері супроводу угод M&A.

Best Lawyers: Експерти SBH Law Offices визнані провідним світовим рейтингом за досягнення у сферах корпоративного права, міжнародного комерційного арбітражу, податкового права.

 
 

Серед наших клієнтів провідні національні та міжнародні компанії. Вони обирають SBH Law Offices тому, що знають: ми виконуємо обіцяне і нам можна довіряти.