Адвокат, партнер

Анастасія МАЛАХОВА

Адвокат, партнер

Минск

Анастасія МАЛАХОВА

+375 44 515 21 23

Анастасія МАЛАХОВА

+375 17 259 46 49

Анастасія МАЛАХОВА

anastasiya.malakhova@sbh-partners.com

Анастасія МАЛАХОВА

Завантажити vCard
Спеціалізація:

Оподаткування
Трудові відносини
Зовнішньоекономічна діяльність
Інтелектуальна власність
Страхування
Договірне право


Мови:
білоруська, російська, англійська

Спеціальний дозвіл (ліцензія) на право здійснення адвокатської діяльності № 02240/2320, видано на підставі рішення Міністерства юстиції Республіки Білорусь від 22 лютого 2013 р. № 25, зареєстровано в реєстрі спеціальних дозволів (ліцензій) за № 2320.

Адвокат, партнер

Здатна дати всебічну правову оцінку запропонованому рішенню конкретних бізнес-завдань. Їй повною мірою притаманні такі якості, як ерудованість, компетентність, виваженість і аргументованість рекомендацій, висока ступінь клієнтоорієнтованості.

Практикує з 2002 р.

Член Мінської обласної колегії адвокатів.

Адвокат, партнер
 • Консультування протягом 20 років найбільшого міжнародного холдингу, що здійснює діяльність з продажу автомобілів і супутніх товарів, їх технічного обслуговування, в тому числі представлення інтересів у суді за позовом про захист прав споживачів.
 • Консультування найбільшого європейського виробника вантажних автомобілів з питань поставок продукції в Республіку Білорусь та Російську Федерацію, з питань здійснення господарської діяльності в Республіці Білорусь та інших питань.
 • Участь в супроводі процесу організації виробництва сталевих труб.
 • Надання юридичної допомоги платнику податків щодо оскарження акту податкової перевірки в частині рішення податкового органу про необґрунтоване застосування ПДВ за ставкою 0% відносно надаваних транспортно-експедиційних послуг.
 • Представлення інтересів клієнта у судовій колегії у справах інтелектуальної власності Верховного суду Республіки Білорусь в цивільній справі з оскарження прав на фірмове найменування.
 • Надання юридичної допомоги при укладанні інвестиційних договорів в сфері IT.
 • Надання юридичної допомоги при залученні позики від INTERNATIONAL FINANCE CORPORATION.
 • Консультування виробника вин про можливі способи захисту прав останнього на території Республіки Білорусь за відсутності правової охорони товарного знака на території Республіки Білорусь.
 • Юридичний супровід розробки алгоритму поставок російських автомобілів в Республіку Білорусь з залученням міжнародної лізингової компанії.
 • Консультування білоруського виробника металоконструкцій з питань завершення експортних зовнішньоторговельних операцій.
 • Консультування міжнародної групи транспортно-експедиційних компаній з питань оподаткування при здійсненні внутрішньогрупових угод.
Адвокат, партнер

Соискатель кафедры финансового права Белорусского государственного университета.

Адвокат, партнер

Юридичний факультет Білоруського державного університету

Адвокат, партнер

Здобувач кафедри фінансового права Білоруського державного університету

Адвокат, партнер